Наші контакти

Наш офіс в м. Київ
вул. Г. Алмазова, 18/7
тел.: +38 044 286 46 27
info@mc-bauchemie.ua www.mc-bauchemie.ua

Відділ продажів

Регіональний менеджер м. Дніпро
Олег Селівестров
тел.: +38 067 364 01 82
Oleh.Selivestrov@mc-bauchemie.ua
Регіональний менеджер м. Харків
Денис Лесик
тел.: +38 067 573 83 01
Denys.Lesyk@mc-bauchemie.ua
Регіональний менеджер м. Чернівці
Руслан Коломієць
тел.: +38 067 335 08 00
Ruslan.Kolomiets@mc-bauchemie.ua
Регіональний менеджер м. Львів
Роман Магоцький
тел.: +38 067 486 77 15
Roman.Mahotskyi@mc-bauchemie.ua

Технічна підтримка

Продукт-менеджер
Віталій Грінченко
тел.: +38 067 325 90 66
Vitalii.Grinchenko@mc-bauchemie.ua
Технолог
Станіслав Приходько
тел.: +38 067 335 04 55
Stanislav.Prikhodko@mc-bauchemie.ua