mc-bauchemie-company

MC-Bauchemie

MC-Bauchemie_Be-sure_Logo_big

Заснована понад 55 років тому, група компаній MC-Bauchemie є одним з провідних міжнародних виробників будівельної хімії та технологій. Зі штатом понад 2500 співробітників у більш ніж 40 країнах світу, група компаній MC здобула бездоганну репутацію завдяки комплексним і передовим рішенням та технологіям. Протягом трьох поколінь група компаній MC-Bauchemie працює як приватна компанія, яка прагне до довгострокової перспективи і послідовності в своїх відносинах.

Play Video about wind

ЩО НАС МОТИВУЄ

Кожен продукт може відіграти вирішальну роль у забезпеченні цілісності всієї будівлі або її ремонту. Неправильний вибір продукту або ж його неправильне використання може призвести до пошкодження будівельних елементів, а в екстремальних випадках — навіть загрожувати життю. Тому ми дбаємо про кожен проект.

Ми надаємо нашим клієнтам індивідуальні консультації та найкращі рішення, тому що завжди піклуємось про спокій усіх учасників проекту.

Ми сприймаємо будівництво серйозно.

Будь впевненим!

Ми об’єднуємо досвід мінералогів, спеціалістів з технології бетону та матеріалознавців із власних новітніх лабораторій, наших інженерів-будівельників і фахівців-консультантів, які працюють в різних куточках світу. Наші експерти завжди мають швидкий доступ до іноземних колег в в разі потреби працюють разом для того, щоб знайти найкраще рішення для конкретних завдань, що стоять перед проектувальниками, підрядниками та клієнтами. Вони зможуть відправитись у будь-яку точку світу для того, щоб перевірити правильність та надійність кожного рішення.

• Інноваційні продукти та рішення

• 10 % працівників в науково-дослідницькому відділі

• Технічна підтримка та клієнтоорієнтованість

• Сучасна технологія виробництва

• Технічна документація та контроль якості

• Постійний діалог з ринком

labor

Структурні підрозділи

Наші клієнти мають дуже індивідуальні вимоги: від виробництва бетону до будівництва та ремонту цивільних, промислових, малоповерхових або висотних конструкцій. Саме тому, ми надаємо нашим клієнтам індивідуальні рішення в трьох сегментах ринку, а саме MC для бетонної галузі, MC для інфраструктури та промисловості та MC для будівель.

mc-for-concrete

MC для бетонної галузі


Виробники товарного бетону, залізобетонних виробів та ФЕМів виграють за рахунок високої якості наших добавок до бетону та розчину, засобів догляду за бетоном, змазок а також косметики для бетону.mc-for-infrastructure

MC для інфраструктури та промисловості

Проектувальники, архітектори, забудовники, державні органи та підрядники можуть покластися на високу технічну якість наших систем захисту і ремонту для інженерних та промислових споруд, підкріплених унікальним рівнем обслуговування і підтримки.

mc-for-buildings

MC для будівель


Замовники, забудовники, архітектори, проектувальники та підрядники можуть знайти в групі компаній МС усі найкращі рішення для будівель — від планування й тендеру до реалізації.