Кар'єра
Група компаній MC завжди готова
тепло вітати мотивованих і відповідальних
співробітників у всіх сферах діяльності компанії.

Кар'єра

MC-Bauchemie

Група компаній MC-Bauchemie є одним з провідних міжнародних виробників будівельної хімічної продукції і технологій, що успішно працює понад 50 років в більш ніж 40 країнах світу. Ми пропонуємо широкий спектр цікавих вакансій у різних підрозділах компанії, що динамічно розвивається, таких як торгівля, управління продукцією, адміністративне управління, науково-дослідницька робота або виробництво.

НАШІ ЦІННОСТІ

«Компанія така ж ефективна, як і її співробітники». Ця цитата засновника нашої компанії Генріха В.Мюллера залишається керівним принципом в організації роботи і розвитку співробітників. Наші співробітники ставляться до своїх обов’язків з відповідальністю і дбають про особисту свободу, а також вміють працювати у команді.

Ми — неупереджені, досвідчені й клієнтоорієнтовані, дбаємо про кожний проект і надаємо клієнтам, а також колегам індивідуальні консультації з пошуку найкращого рішення, сприяючи душевному спокою всіх учасників проекту. Насправді це одна з причин більш ніж 50-річного успіху групи компаній MC.

why-mc
why-mc-02

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО

Ми об’єднуємо найкраще з сімейного бізнесу з найкращим із світової професійної групи і пропонуємо стажерам, випускникам і професіоналам чудові можливості для початку роботи і розвитку кар’єри. Ми пропонуємо широкий спектр видів діяльності, що дозволяють досягти великого особистого розвитку в поєднанні з відповідним рівнем відповідальності. Ми звертаємо особливу увагу на освіту та навчання, а також надання підтримки нашим співробітникам за допомогою систематичних програм навчання, що пропонуються з самого початку.

КОГО МИ ШУКАЄМО?

Ми завжди тепло вітаємо мотивованих і відповідальних співробітників з відмінними професійними й особистими навичками у всіх сферах діяльності нашої компанії: від адміністративного управління, науково-дослідницької роботи і розробок до управління продукцією, розвитку бізнесу та продажів. Надійні технічні знання, звичайно ж, важливі; однак ми приділяємо набагато більше уваги особистості і підходу співробітника до роботи. Ми шукаємо комунікабельних, незалежних і цілеспрямованих людей, відповідальних та особисто залучених до роботи.

why-mc-03
БАЖАЄТЕ ПРИЄДНАТИСЯ ДО НАШОЇ КОМПАНІЇ?

Ми сприймаємо клієнта як довгострокового партнера і будуємо тісні особисті відносини з ним.